Analiza składu ciała

Za pomocą profesjonalnego medycznego urządzenia, poznasz parametry swojego organizmu tj.:

* Przeciwwskazanie wykonania analizy składu ciała u osób z wszczepionymi urządzeniami tj. rozrusznik serca, chorych na padaczkę, kobiet w ciąży. Koniecznie poinformuj dietetyka na wizycie, jeśli należysz do tej grupy osób.

Na podstawie analizy składu ciała dietetyk jest w stanie dokładnie sprawdzić zapotrzebowanie energetyczne oraz określić cel kuracji dietetycznej. Analiza służy również do kontrolowania postępów oraz wprowadzania niezbędnych modyfikacji w jadłospisie w celu otrzymania lepszych efektów z wprowadzonych zmian żywieniowych.

analiza składu ciała karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk

PRZYGOTUJ SIĘ DO PIERWSZEJ WIZYTY

W celu skorzystania z porady dietetycznej lub wykonania analizy składu ciała umów termin wizyty korzystając z formularza kontaktowego.
Pierwsze spotkanie trwa ok. 40-60 minut. Należy na nie zabrać:
porada w gabinecie dietetycznym karmena łasicka znany dietetyk

  Administratorem danych jest Karmena Łasicka Znany Dietetyk z siedzibą w Lubowidzu (09-304), ul. Żuromińska 26. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Karmena Łasicka Znany Dietetyk zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie i w celach marketingowych oraz oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  KONTAKT

  Pacjentów przyjmuję w prywatnym gabinecie w Lidzbarku Welskim lub w Lubowidzu.
  karmena łasicka znany dietetyk

  Masz pytania albo wątpliwości jak dieta jest dla Ciebie? Chcesz umówić termin wizyty albo po prostu się przywitać? Wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy!