Analiza składu ciała

Za pomocą profesjonalnego medycznego urządzenia, poznasz parametry swojego organizmu tj.:

* Przeciwwskazanie wykonania analizy składu ciała u osób z wszczepionymi urządzeniami tj. rozrusznik serca, chorych na padaczkę, kobiet w ciąży. Koniecznie poinformuj dietetyka na wizycie, jeśli należysz do tej grupy osób.

Na podstawie analizy składu ciała dietetyk jest w stanie dokładnie sprawdzić zapotrzebowanie energetyczne oraz określić cel kuracji dietetycznej. Analiza służy również do kontrolowania postępów oraz wprowadzania niezbędnych modyfikacji w jadłospisie w celu otrzymania lepszych efektów z wprowadzonych zmian żywieniowych.

analiza składu ciała karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk

PRZYGOTUJ SIĘ DO PIERWSZEJ WIZYTY

W celu skorzystania z porady dietetycznej lub wykonania analizy składu ciała umów termin wizyty korzystając z formularza kontaktowego.
Pierwsze spotkanie trwa ok. 40-60 minut. Należy na nie zabrać:
porada w gabinecie dietetycznym karmena łasicka znany dietetyk

  Administratorem danych jest Karmena Łasicka Znany Dietetyk z siedzibą w Lubowidzu (09-304), ul. Żuromińska 26. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Karmena Łasicka Znany Dietetyk zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie i w celach marketingowych oraz oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  KONTAKT

  Pacjentów przyjmuję w prywatnym gabinecie w Lidzbarku Welskim lub w Lubowidzu.
  karmena łasicka znany dietetyk

  Masz pytania albo wątpliwości jak dieta jest dla Ciebie? Chcesz umówić termin wizyty albo po prostu się przywitać? Wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy!

  Odbierz darmowy dzień diety THERMOMIX!

  Zapisując się do newslettera, otrzymasz BEZPŁATNIE kompletną propozycję zbilansowanych 5 posiłków na cały dzień w wersji na 1500 i 2000 kcal, wraz z listą zakupów i instrukcją wykonania.

   

  Wyślij mi newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować)