Nie masz czasu na stanie w kuchni, a zależy Ci na uzyskaniu efektów Twojego odchudzania?

Zapisz się i odbierz darmowy 1-dniowy jadłospis przygotowany przez dietetyka, który zrealizujesz, nawet jeśli masz mało czasu!

Poznaj diety dla osób, które nie mają czasu... a chcą osiągnąć rezultaty w postaci zgrabniejszej sylwetki!

Nazywam się Karmena Łasicka, jestem dietetykiem klinicznym i oprócz tego mamą, w związku z czym doskonale rozumiem, jak to jest nie mieć czasu.

Dlatego tworząc diety dla swoich dietowiczów skupiam się na tym, aby były one przystosowane do korzystania dla osób, które tak ja chciałyby odżywiać się zdrowo, ale nie spędzać przy tym wielu godzin przy garach! 

Na tej stronie pobierzesz zupełnie bezpłatnie darmowy dzień diety przygotowanej w dwóch wariantach: THERMOMIX (dla osób korzystających z tego urządzenia) i “DLA ZABIEGANYCH” (dla osób, które chcą jak najmniej czasu przeznaczyć na gotowanie). Wybraną wersję diety otrzymasz po zapisie w wariancie na 1500 i 2000 kcal.

wybraną propozycję diety (5 propozycji pełnych posiłków wraz z listą składników na zakupy) otrzymasz natychmiast po zapisie na maila!

Zapisz się po darmową próbkę diet, jeśli...

Posiadasz urządzenie Thermomix i chcesz mieć pewność, że korzystasz tylko z przepisów zdrowych i niskokalorycznych, a przy tym szybkich w realizacji i przygotowanych z ogólnie dostępnych składników.

Masz mało czasu i często musisz przygotowywać posiłki do pracy, na uczelnię, a przy tym chcesz odżywiać się zdrowo i nie wydawać wielu pieniędzy (koszt produktów spożywczych na cały tydzień to ok. 120-140 zł)

Zależy Ci na tym, aby wypróbować przyjazne w obsłudze, proste przepisy, bo nie czujesz się mistrzem kulinarnym, ale wolisz gotować samodzielnie i oszczędzać pieniądze. Dieta jest przygotowana w wariancie na 1500 i 2000 kcal.

Nie jesteś przekonana? Poznaj zalety moich diet!

Obie wersje diet (ta z wariantem Thermomix i ta dla zabieganych) kładą szczególny nacisk na oszczędność czasu.

W Thermomix przygotujesz obiad w max. 45 minut, śniadanie czy kolację w około 5 czy 10 minut, a będziesz mieć pewność, że spożywasz zdrowe, zbilansowane posiłki.

W przypadku diety dla zabieganych dodatkową zaletą jest możliwość spakowania posiłków “na wynos”, co jest przydatne dla osób przynoszących sobie posiłki do pracy czy na uczelnię.

Pozostałe zalety diet to:

  • masz pewność, że przepisy z diety thermomix są zdrowe, niskokaloryczne (dietetyczne)
  • produkty, których używam do diety, są ogólnie znane i ogólnodostępne co znaczy, że wszystko znajdziesz w jednym sklepie/ markecie
  • do diety przygotowuję listę zakupów co oznacza, że nie musisz przeznaczać na to dodatkowego czasu
  • listę zakupów dzielę na grupy, dlatego nie musisz już biegać po całym sklepie
  • dieta spełni Twoje oczekiwania jeśli nie lubisz stać przy „garach” a jednocześnie chcesz przygotowywać zdrowe posiłki
  • obie diety są przeze mnie wcześniej ułożone, zbilansowane pod względem składników i przetestowane pod względem przygotowania posiłków

* Przeciwwskazaniem do stosowania gotowych diet są choroby przewlekłe lub inne specjalne wymagania Twojego organizmu. W takich wypadkach lepiej zamówić jadłospis indywidualnie ułożony.

darmowy dzień diety thermomix karmena łasicka znany dietetyk dietetyk online
darmowy dzień diety dla zabieganych karmena łasicka znany dietetyk

nazywam się karmena łasicka i jestem dietetykiem klinicznym z 5-letnim doświadczeniem

Pomogę Ci schudnąć i zbudować zdrowe nawyki żywieniowe. Codziennie udowadniam, że przygotowywanie zdrowych posiłków dla siebie i rodziny może być przyjemnością!

Jestem dietetykiem klinicznym i założycielką Poradni Zdrowego Żywienia Znany Dietetyk, która działa od 2015 r.

  • Ukończyłam studia z zakresu dietetyki klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim
  • Posiadam m.in certyfikat z Dietocouchingu I i II stopnia oraz zaświadczenie specjalisty w zakresie żywienia kobiet w ciąży i karmiących piersią
  • Prywatnie sama gotuję dla siebie oraz rodziny i sprawdzam na własnej skórze wszystkie przepisy, codziennie udowadniając, że zdrowe odżywianie to sama przyjemność i sposób na życie
karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk

“Pełen profesjonalizm. Byłem pewien że przy odchudzaniu trzeba głodować, nic bardziej mylnego w przeciągu dziesięciu miesięcy schudłem 35 kilo i nigdy nie byłem głodny.”

Tadeusz

“Byłam pacjentką od listopada do marca. Dieta bardzo mi pomogła, zgubiłam 14 kg i dziś czuję się świetnie fizycznie, ale także mentalnie. Wiele przepisów stosuję do dziś i produkty z diety weszły na stałe do mojego jadłospisu i dalej jem 5 posiłków dziennie”

Aneta

Zapisz się już teraz i natychmiast odbierz darmową próbkę diety!

Wybierz swoją wersję diety i wypełnij formularz!

Pobierz 1 dzień diety thermomix

Zapisz się po darmowy dzień diety Thermomix!

Wyślij mi newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować)

Pobierz 1 dzień diety dla zabieganych

Zapisz się po darmowy dzień diety dla zabieganych!

Wyślij mi newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować)

karmena łasicka znany dietetyk
  • karmena@znanydietetyk.com.pl

Odbierz darmowy dzień diety THERMOMIX!

Zapisując się do newslettera, otrzymasz BEZPŁATNIE kompletną propozycję zbilansowanych 5 posiłków na cały dzień w wersji na 1500 i 2000 kcal, wraz z listą zakupów i instrukcją wykonania.

 

Wyślij mi newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować)