Nie masz czasu na stanie w kuchni, a zależy Ci na uzyskaniu efektów Twojego odchudzania?

Zapisz się i odbierz darmowy 1-dniowy jadłospis przygotowany przez dietetyka, który zrealizujesz, nawet jeśli masz mało czasu!

Poznaj diety dla osób, które nie mają czasu... a chcą osiągnąć rezultaty w postaci zgrabniejszej sylwetki!

Nazywam się Karmena Łasicka, jestem dietetykiem klinicznym i oprócz tego mamą, w związku z czym doskonale rozumiem, jak to jest nie mieć czasu.

Dlatego tworząc diety dla swoich dietowiczów skupiam się na tym, aby były one przystosowane do korzystania dla osób, które tak ja chciałyby odżywiać się zdrowo, ale nie spędzać przy tym wielu godzin przy garach! 

Na tej stronie pobierzesz zupełnie bezpłatnie darmowy dzień diety przygotowanej w dwóch wariantach: THERMOMIX (dla osób korzystających z tego urządzenia, w tej wersji specjalny dodatek: “Thermomix dietetycznie“) i “DLA ZABIEGANYCH” (dla osób, które chcą jak najmniej czasu przeznaczyć na gotowanie). Wybraną wersję diety otrzymasz po zapisie w wariancie na 1400, 1500, 1800 i 2000 kcal.

wybraną propozycję diety (5 propozycji pełnych posiłków wraz z listą składników na zakupy) otrzymasz natychmiast po zapisie na maila!

Zapisz się po darmową, jednodniową próbkę diet, jeśli...

Posiadasz urządzenie Thermomix i chcesz mieć pewność, że korzystasz tylko z przepisów zdrowych i niskokalorycznych, a przy tym szybkich w realizacji i przygotowanych z ogólnie dostępnych składników. (w gratisie 1 dzień posiłków – zapisz przepisy bezpośrednio na koncie Cookidoo).

Masz mało czasu i często musisz przygotowywać posiłki do pracy, na uczelnię, a przy tym chcesz odżywiać się zdrowo i nie wydawać wielu pieniędzy (koszt produktów spożywczych na cały tydzień to ok. 120-140 zł)

Zależy Ci na tym, aby wypróbować przyjazne w obsłudze, proste przepisy, bo nie czujesz się mistrzem kulinarnym, ale wolisz gotować samodzielnie i oszczędzać pieniądze. Dieta jest przygotowana w wariancie na 1400, 1500, 1800 i 2000 kcal.

PRZYKŁADOWE POSIŁKI Z DIETY

karmena łasicka znany dietetyk

Nie jesteś przekonana? Poznaj zalety moich diet!

Obie wersje diet (ta z wariantem Thermomix i ta dla zabieganych) kładą szczególny nacisk na oszczędność czasu.

W Thermomix przygotujesz obiad w max. 45 minut, śniadanie czy kolację w około 5 czy 10 minut, a będziesz mieć pewność, że spożywasz zdrowe, zbilansowane posiłki.

W przypadku diety dla zabieganych dodatkową zaletą jest możliwość spakowania posiłków “na wynos”, co jest przydatne dla osób przynoszących sobie posiłki do pracy czy na uczelnię.

Pozostałe zalety diet to:

* Przeciwwskazaniem do stosowania gotowych diet są choroby przewlekłe lub inne specjalne wymagania Twojego organizmu. W takich wypadkach lepiej zamówić jadłospis indywidualnie ułożony.

Sprawdź pozostałe metamorfozy moich dietowiczów, klikając TUTAJ!

nazywam się karmena łasicka i jestem dietetykiem klinicznym z 5-letnim doświadczeniem

Pomogę Ci schudnąć i zbudować zdrowe nawyki żywieniowe. Codziennie udowadniam, że przygotowywanie zdrowych posiłków dla siebie i rodziny może być przyjemnością!

Jestem dietetykiem klinicznym i założycielką Poradni Zdrowego Żywienia Znany Dietetyk, która działa od 2015 r.

karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk

“Pełen profesjonalizm. Byłem pewien że przy odchudzaniu trzeba głodować, nic bardziej mylnego w przeciągu dziesięciu miesięcy schudłem 35 kilo i nigdy nie byłem głodny.”

Tadeusz

“Byłam pacjentką od listopada do marca. Dieta bardzo mi pomogła, zgubiłam 14 kg i dziś czuję się świetnie fizycznie, ale także mentalnie. Wiele przepisów stosuję do dziś i produkty z diety weszły na stałe do mojego jadłospisu i dalej jem 5 posiłków dziennie”

Aneta

Zapisz się już teraz i natychmiast odbierz darmową próbkę diety!

Wybierz swoją wersję diety i wypełnij formularz!
(W ŚRODKU ZNAJDZIESZ JADŁOSPIS OD 1400 do 2000 kalorii)

Pobierz 1 dzień diety thermomix

GRATIS otrzymasz 5 przepisów cookido (dodatek: “thermomix dietetycznie”)

Pobierz 1 dzień diety dla zabieganych

karmena łasicka znany dietetyk