Zamów gotowe do użycia jadłospisy z pysznymi, szybkimi przepisami i zobacz błyskawicznie efekty diety! Do stracenia masz tylko kilogramy!

Sprawdź gotowe diety opracowane w 7 wariantach kalorycznych, na 7 lub 14 dni. Przepisy tak szybkie w przygotowaniu, że zrealizujesz dietę, nawet jeśli masz mało czasu!

Poznaj diety dla osób, które nie mają czasu... a chcą osiągnąć rezultaty w postaci zgrabniejszej sylwetki!

Nazywam się Karmena Łasicka, jestem dietetykiem klinicznym i oprócz tego mamą małej dziewczynki, w związku z czym doskonale rozumiem, jak to jest nie mieć czasu.

Dlatego tworząc diety dla swoich dietowiczów skupiam się na tym, aby były one przystosowane do korzystania dla osób, które tak ja chciałyby odżywiać się zdrowo, ale nie spędzać przy tym wielu godzin przy garach! 

Na tej stronie możesz zamówić gotową dietę sezonową, przygotowaną przeze mnie w dwóch wariantach: THERMOMIX (dla osób korzystających z tego urządzenia) i “DLA ZABIEGANYCH” (dla osób, które chcą jak najmniej czasu przeznaczyć na gotowanie). Wybraną wersję diety otrzymasz po zrealizowaniu zamówienia, w wariancie do wyboru: 1400, 1500, 1600, 1700, 1800, 1900 i 2000 kcal. Możesz zamówić dietę na 7 lub 14 dni. 14-dniowa oczywiście zapewni Ci bardziej zróżnicowany jadłospis, ale i 7-dniowa dieta jest w pełni funkcjonalna!

Gotowy jadłospis z instrukcją przygotowania posiłków otrzymasz natychmiast po zakupie na podany adres e-mail!

Zamów gotową dietę, jeżeli...

Posiadasz urządzenie Thermomix i chcesz mieć pewność, że korzystasz tylko z przepisów zdrowych i niskokalorycznych, a przy tym szybkich w realizacji i przygotowanych z ogólnie dostępnych składników.

Masz mało czasu i często musisz przygotowywać posiłki do pracy, na uczelnię, a przy tym chcesz odżywiać się zdrowo i nie wydawać wielu pieniędzy (koszt produktów spożywczych na cały tydzień to ok. 120-140 zł – masz w pakiecie do diety gotową listę zakupów do wydruku, zakupy robisz tylko 1 raz na 7 dni lub co 2 dni)

Zależy Ci na tym, aby wypróbować przyjazne w obsłudze, proste przepisy, bo nie czujesz się mistrzem kulinarnym albo masz mało czasu ze względu na obowiązki, ale chcesz sprytnie gotować samodzielnie i oszczędzać pieniądze. Dieta jest przygotowana w 7 wariantach: 1400, 1500, 1600, 1700, 1800, 1900 i 2000 kcal.

Sprawdź Przykładowe posiłki dietowiczów

karmena łasicka znany dietetyk

Poznaj zalety moich diet!

Obie wersje diet (ta z wariantem Thermomix i ta dla zabieganych) kładą szczególny nacisk na oszczędność czasu.

W Thermomix przygotujesz obiad w max. 45 minut, śniadanie czy kolację w około 5 czy 10 minut, a będziesz mieć pewność, że spożywasz zdrowe, zbilansowane posiłki.

W przypadku diety dla zabieganych dodatkową zaletą jest możliwość spakowania posiłków “na wynos”, co jest przydatne dla osób przynoszących sobie posiłki do pracy czy na uczelnię.

Dla odchudzających się polecam niższą kaloryczność np. 1400 lub 1500 kcal, a dla osób pragnących stosować zdrową dietę i utrzymać obecną masę ciała, polecam wyższą kaloryczność np. 1800 czy 2000 kcal.

Pamiętaj, żeby obliczyć swoje zapotrzebowanie i na tej podstawie wybrać kaloryczność diety. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz zamówić najpierw poradę dietetyczną tutaj.

Stosując moje diety:

* Przeciwwskazaniem do stosowania gotowych diet są choroby przewlekłe lub inne specjalne wymagania Twojego organizmu. W takich wypadkach lepiej zamówić jadłospis indywidualnie ułożony. Szczegóły i porównanie mojej oferty TUTAJ

Sprawdź pozostałe metamorfozy moich dietowiczów, klikając TUTAJ!

nazywam się karmena łasicka i jestem dietetykiem klinicznym z 5-letnim doświadczeniem

Pomogę Ci schudnąć i zbudować zdrowe nawyki żywieniowe. Codziennie udowadniam, że przygotowywanie zdrowych posiłków dla siebie i rodziny może być przyjemnością!

Jestem dietetykiem klinicznym i założycielką Poradni Zdrowego Żywienia Znany Dietetyk, która działa od 2015 r.

karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk

“Pełen profesjonalizm. Byłem pewien że przy odchudzaniu trzeba głodować, nic bardziej mylnego w przeciągu dziesięciu miesięcy schudłem 35 kilo i nigdy nie byłem głodny.”

Tadeusz

“Byłam pacjentką od listopada do marca. Dieta bardzo mi pomogła, zgubiłam 14 kg i dziś czuję się świetnie fizycznie, ale także mentalnie. Wiele przepisów stosuję do dziś i produkty z diety weszły na stałe do mojego jadłospisu i dalej jem 5 posiłków dziennie”

Aneta

Wybierz swój wariant diety już teraz!

Wybierz swoją wersję diety i zrealizuj zamówienie, aby natychmiast zacząć korzystać ze swojej diety i zobaczyć pierwsze efekty!

karmena łasicka znany dietetyk