metamorfozy moich pacjentów

Największą motywacją są dla mnie metamorfozy, jakie przechodzą moi pacjenci. Idzie za nimi nie tylko lepszy wygląd, ale też poprawa samopoczucia i jakości życia. Jestem z was dumna! Też możesz dołączyć do grona moich pacjentów i cieszyć się zdrowiem oraz zgrabną sylwetką. Więcej metamorfoz znajdziesz na profilu Znany Dietetyk na Facebooku.

METAMORFOZA PANI mileny

15 kg mniej

Słowa Pani Mileny:

“Na pewno mogę powiedzieć, że jestem bardziej aktywna. Mam ochotę oraz siły na długie spacery, treningi 5 razy w tyg. Lepiej się czuję z nową figurą i sama przemiana była bardzo przyjemna, ponieważ dieta nie oznacza zjedzenie liścia sałaty czy pomidora na cały dzień ale pyszne i zdrowe posiłki. Zaczęłam planować posiłki dlatego też utrzymuje moją wagę oraz nie marnuje żywności. (…) Najtrudniejszy był nawyk podjadania i ograniczenia spożywania słodyczy.”

METAMORFOZA PANI Asi

17 kg mniej

Pani Asia schudła 17 kg , w tym prawie 12 kg z tkanki tłuszczowej. Rozłożyłyśmy to stopniowo na 10 miesięcy planu żywieniowego. Z wywiadu żywieniowo-zdrowotnego wynikało, że największym
żywieniowym błędem jest nieregularność posiłków, pomijanie ich, a w konsekwencji jedzenie późnym wieczorem.
metamorfoza karmena łasicka znany dietetyk

METAMORFOZA PANa mateusza

13 KG mniej

Pan Mateusz schudł 13 kg, całość z tkanki tłuszczowej. Plan żywieniowy zrealizowany był w 6 miesięcy. Z wywiadu dietetycznego wynikało, że należy poprawić podjadanie na spotkaniach rodzinnych i ze znajomymi oraz zamiłowanie do słodyczy, a także posiłki na wynos w trakcie pracy.

metamorfoza karmena łasicka znany dietetyk

METAMORFOZA PANI mAŁGOSI

21 KG mneij i to W 4 MIESIĄCE

Pani Małgosia schudła 21 kg, w tym 12 kg z tkanki tłuszczowej. Pani Małgorzata do stosowania diety podeszła bardzo sumiennie, stąd jej efekt był już widoczny po 4 miesiącach.

metamorfoza karmena łasicka znany dietetyk

Administratorem danych jest Karmena Łasicka Znany Dietetyk z siedzibą w Lubowidzu (09-304), ul. Żuromińska 26. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Karmena Łasicka Znany Dietetyk zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie i w celach marketingowych oraz oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

KONTAKT

Pacjentów przyjmuję w prywatnym gabinecie w Lidzbarku Welskim lub w Lubowidzu.
karmena łasicka znany dietetyk

Masz pytania albo wątpliwości jak dieta jest dla Ciebie? Chcesz umówić termin wizyty albo po prostu się przywitać? Wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy!

Odbierz darmowy dzień diety THERMOMIX!

Zapisując się do newslettera, otrzymasz BEZPŁATNIE kompletną propozycję zbilansowanych 5 posiłków na cały dzień w wersji na 1500 i 2000 kcal, wraz z listą zakupów i instrukcją wykonania.

 

Wyślij mi newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować)