Sukcesy moich pacjentów

PAMIĘTAJ TO TYLKO CZĘŚĆ OPINII I SUKCESÓW. 

Największą motywacją są dla mnie metamorfozy, jakie przechodzą moi pacjenci. Idzie za nimi nie tylko lepszy wygląd, ale też poprawa samopoczucia i jakości życia. Jestem z was dumna! Też możesz dołączyć do grona moich pacjentów i cieszyć się zdrowiem oraz zgrabną sylwetką. Więcej metamorfoz znajdziesz na profilu Znany Dietetyk na Facebooku.

Sukcesy i opinie moich pacjentów

Każda metamorfoza jest piękna. Jednak metamorfozę Pani Agnieszki zapamiętam do końca życia (mimo, że pamiętam swoich pacjntów nawet po latach). Pani Agnieszka korzystała z mojej diety dla zabieganych oraz diety Thermomix, czyli diet do samodzilenej pracy. Pewnego dnia wysłała mi swoją metamorfozę. Rozmawiałyśmy i Pani Agnieszka powiedziała mi słowa, które towarzyszą mi teraz każdego dnia “Uratowałaś moje życie i życie mojego męża, a to kolejne ocalałe życia.”  Bardzo wzruszyły mnie te słowa. I dlatego zapamiętam to do końca życia.

METAMORFOZA PANI BEATY

Efekty Pani Beaty, o których możesz przeczytać poniżej, są zniewalające. W swojej opinii, Pani Beata pisze o diecie indywidualnej oraz o e-booku  „Zdrowszy wybór. Produkty o lepszym i gorszym składzie”. 

„Karmena pamiętasz, jak na pierwszej wizycie mówiłam Ci, że nie miałam ochoty i siły normalnie funkcjonować? Jak ciężko było mi po nocy zacząć dzień i cokolwiek zrobić? Brakowało mi siły, energii i motywacji. Wiedziałam, że coś się ze mną dzieje. Nie wiedziałam jeszcze co, ale wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić, bo tak się dalej nie da żyć. Odprawiałam dzieci do szkoły i tylko myślałam, kiedy będę mogła się położyć, żeby odpocząć. Nie miałam ochoty do życia.

Miałam już przygodę z odchudzaniem u dietetyka i z sukcesem, ale nie byłam tak zadbana jak u Ciebie. Wysłuchałaś mnie. Zapytałaś o każdy aspekt zdrowia, żywienia i stylu życia. Zleciłaś zrobienie konkretnych badań. W każdym momencie mogłam na Ciebie liczyć.
Pierwszy raz poznałam Cię na szkoleniu, które prowadziłaś, to było rok wcześniej. Pokazałaś wtedy, na co zwracać uwagę przy robieniu zakupów. Dałaś przykład, że zdrowe żywienie nie musi być wymyślne i drogie. Już wtedy zapaliła mi się lampka, żeby zadbać o produkty, które kupuje do domu dla siebie i rodziny.

Na diecie u Ciebie mam więcej energii, lepiej śpię, poprawiła się moja cera. A przede wszystkim uniknęłam cukrzycy. Pomogłaś mi zmniejszyć insulinooporność, ale również inne wyniki, których nie mogłam poprawić latami. Wierzę w siebie i mogę góry przenosić. Więcej czasu spędzam z rodziną, wyjeżdżam z mężem. Już się nie chowam pod kocem. Teraz chce mi się żyć.

Karmena robisz dobrą robotę. Będę mówiła o Tobie, bo chcę, żeby więcej osób wiedziało, co potrafisz zdziałać.
Nie stracę tego co osiągnęłyśmy. Świetnie się czuję i nie chcę wracać do tego jak było. Znam osoby, które po diecie wróciły do starych przyzwyczajeń i teraz narzekają na swoją sytuację. Wiem, że po diecie o efekty trzeba dbać. Jak przestajemy dbać o siebie czy o związek to się psuje i to jest normalne. Pokazałaś mi jak zdrowo jeść i być aktywną, ale po diecie to wyłącznie ode mnie zależy, jak będę wyglądać i się czuć. Ja zmieniłam już swoje podejście i mam nadzieję, że inni pod Twoją opieką też zmienią zdanie”.

METAMORFOZA PANI MARLENY

Pytacie: Co po diecie, efekt jojo?!

 

To kolejna metamorfoza, którą wrzucam po czasie.

 

Pani Marlena odchudzanie skończyła w styczniu 2020r., efekt swój i stabilizację wzmocniła uczestnictwem w moim programie “Ogarnę dietę”.

 

Zobacz ile czasu minęło, a Pani Marlena utrzymuje swój efekt!

 

I tu oklaski przede wszystkim za podejście o które walczyłam, czyli zdrowy styl życia. Świadomość swoich możliwości, zdrowy stosunek do jedzenia, dbanie o zdrowie, radość z nowego stylu życia (a nie cyferek na wadze), szanowanie swoich potrzeb i pozytywne nastawienie do swojego ciała!

metamorfoza dieta dietetyk

Pani Kasia zaczęła dietą indywidualną, po czym zdecydowała się kontynuować swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem w I edycji grupowego programu Ogarnę dietę w 6 tygodni! 👏

Słowa Pani Kasi po zakończonym programie:

Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w programie. Polecam każdemu. Duzo wsparcia mialam ze strony Pani Karmeno jak i ze strony dziewczyn. Dziewczyny mobilizowaly mnie do działania. Mialam chwile kryzysu – ale wpisy na grupie nie pozwoliły mi się poddać. Raz byla pewna smieszna sytuacja, gdzie jedna z uczestniczek pytała się o trening. Danego dnia mialam lenia giganta, ale po wpisie zmobilizowałam sie i wykonałam obiecany zestaw ćwiczeń. Tego wlasnie potrzebowałam, takiego bodźca, gdyż początki są zawsze ciężkie. Teraz cwicze regularnie i wiem ze to jest dzieki tej grupie. To samo moge powiedzieć o nawodnieniu. Łatwiej pilo mi się wodę w dni cieple. Ale po rozmowach na grupie wiem jak nad tym pracować i pilnuje tego. Podczas 6 tygodni diety musialam ogarnac diete na wynos. Przygotować wszystkie posilki na trzy dni. Do pudelek. Bez możliwości dokupienia produktów. Za pierwszym razem bylam przerażona. Nic nie ogarniałam. Ale dzięki Pani pomocy, ustaleniu wspólnie posiłków, poradziłam sobie. Za drugim razem było łatwiej. Bo wiedzialam ze w kazdej chwili moge na Pania liczyć. Ze nie zostane z tym sama. Podczas programu nauczyłam się planować posilki, wprowadzać modyfikacje do diety, zamieniać produkty, zamieniać poszczególne posilki z różnych dni. Wszystko po to żeby dieta byla przyjemna, żebym nie czuła, że jestem od niej uzależniona. Jadłam to na co mialam ochotę, a nie to co było ustalone danego dnia. Chociaz wszystkie posilku w diecie sa bardzo smaczne. Ale zdarzały się sytuacje ze brakowało mi jednego produktu, i na początku przygody z odchudzaniem wsiadałam w samochod i szukałam tego produktu. A teraz wiem ze można zamienić czymś innym bądź wymienić posiłek z innego dnia. Polecam program w 100 %. Pani Karmeno. Dzięki Pani nie tylko zmieniło się moje podejście do zdrowego odżywiania, ale także całej mojej rodziny. Dziekuje bardzo 🙂 “

Zapisy do programu są otwierane TYLKO kilka razy do roku, informacje na stronie www.znanydietetyk.com.pl

METAMORFOZA PANI Joanny
20 KG MNIEJ

Słowa Pani Joanny:

"Miałam jeszcze kilogram poczekać, no ale niech jest 😂 Jeszcze 1kg i powitam -20kg na liczniku 💪😍

Po lewej jedno ze zdjęć z gór po którym rozpoczął się początek końca takiego życia 💪

Wieczne zmęczenie, bycie spoconym po minucie chociażby spaceru, brak akceptacji dla siebie, ale podjadanie, bo przecież nie ma dla mnie nadziei, stan zdrowia... bez komentarza 🤦‍♀️

Rozważałam rozpoczęcie diety samemu, bo przecież wystarczy "mniej żreć", ale wiedziałam, że jest to typowe błędne koło.

Przyszedł moment w którym powiedziałam: idę do dietetyka i koniec. To był moment w którym wiedziałam, że tego chcę i wiedziałam, że żadne komentarze i czyjeś "zdanie" nie zmieni wcale mojego.

Jeszcze wiele pracy przede mną, ale w tym momencie jestem w stanie powiedzieć, że jestem z siebie dumna i wyglądam pięknie. 💪

Dieta jest na prawdę mega smaczna, a porcje są duże, dzięki czemu człowiek taki jak ja (co lubi dobrze zjeść) chodzi najedzony i zadowolony.

A wierzcie mi jeść dużo i chudnąć przy tym to marzenie wielu kobiet 😂"

METAMORFOZA PANI mileny

15 kg mniej

Słowa Pani Mileny:

“Na pewno mogę powiedzieć, że jestem bardziej aktywna. Mam ochotę oraz siły na długie spacery, treningi 5 razy w tyg. Lepiej się czuję z nową figurą i sama przemiana była bardzo przyjemna, ponieważ dieta nie oznacza zjedzenie liścia sałaty czy pomidora na cały dzień ale pyszne i zdrowe posiłki. Zaczęłam planować posiłki dlatego też utrzymuje moją wagę oraz nie marnuje żywności. (…) Najtrudniejszy był nawyk podjadania i ograniczenia spożywania słodyczy.”

METAMORFOZA PANI Asi

17 kg mniej

Pani Asia schudła 17 kg , w tym prawie 12 kg z tkanki tłuszczowej. Rozłożyłyśmy to stopniowo na 10 miesięcy planu żywieniowego. Z wywiadu żywieniowo-zdrowotnego wynikało, że największym
żywieniowym błędem jest nieregularność posiłków, pomijanie ich, a w konsekwencji jedzenie późnym wieczorem.
metamorfoza karmena łasicka znany dietetyk

METAMORFOZA PANa mateusza

13 KG mniej

Pan Mateusz schudł 13 kg, całość z tkanki tłuszczowej. Plan żywieniowy zrealizowany był w 6 miesięcy. Z wywiadu dietetycznego wynikało, że należy poprawić podjadanie na spotkaniach rodzinnych i ze znajomymi oraz zamiłowanie do słodyczy, a także posiłki na wynos w trakcie pracy.

metamorfoza karmena łasicka znany dietetyk

METAMORFOZA PANI mAŁGOSI

21 KG mneij i to W 4 MIESIĄCE

Pani Małgosia schudła 21 kg, w tym 12 kg z tkanki tłuszczowej. Pani Małgorzata do stosowania diety podeszła bardzo sumiennie, stąd jej efekt był już widoczny po 4 miesiącach.

metamorfoza karmena łasicka znany dietetyk

  Administratorem danych jest Karmena Łasicka Znany Dietetyk z siedzibą w Lubowidzu (09-304), ul. Żuromińska 26. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Karmena Łasicka Znany Dietetyk zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie i w celach marketingowych oraz oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  KONTAKT

  Pacjentów przyjmuję w prywatnym gabinecie w Lidzbarku Welskim lub w Lubowidzu.
  karmena łasicka znany dietetyk

  Masz pytania albo wątpliwości jak dieta jest dla Ciebie? Chcesz umówić termin wizyty albo po prostu się przywitać? Wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy!