PORADNICTWO ŻYWIENIOWE

Porad żywieniowych udzielam na podstawie wywiadu zdrowotno-żywieniowego, który wypełnia każdy mój pacjent. Na podstawie otrzymanych informacji przekazuję pacjentowi dostosowane wskazówki jak prawidłowo się odżywiać oraz jakich błędów żywieniowych unikać . Porada żywieniowa służy do lepszego ułożenia unikatowej diety dla Ciebie i Twoich bliskich.

Poradę żywieniową otrzymasz podczas wizyty w gabinecie lub on-line.

Zalecenia, które otrzymasz, będą dostosowane do potrzeb Twojego organizmu, efektów, które chcesz osiągnąć, Twoich upodobań żywieniowych, umiejętności kulinarnych i czasu, jaki możesz poświęcić na zdrowe odżywianie. Dlatego nie musisz się obawiać, że nie podołasz moim zaleceniom, zabraknie Ci czasu na przygotowywanie skomplikowanych posiłków czy składniki do ich przygotowania będą drogie bądź trudno dostępne.

Przygotowując zalecenia żywieniowe biorę pod uwagę wiele czynników, aby zdrowe nawyki żywieniowe pozostały z Tobą na dłużej – to dla mnie priorytet.

W trakcie wizyty, jeśli korzystasz z porady stacjonarnej, lub w ciągu 7 dni na adres e-mailowy, jeśli korzystasz z porady online, otrzymasz:
 • konkretne wskazówki co jeść i czego unikać oraz sposoby rozwiązania problemów żywieniowych omawianych w trakcie wizyty.
 • listę badań, które warto wykonać, aby zdiagnozować ewentualne choroby mogące utrudniać obniżenie/wzrost masy ciała.
W trakcie wizyty masz możliwość skorzystania z analizy składu ciała wykonanej za pomocą profesjonalnego, medycznego sprzętu i wykupienia jadłospisu (usługi dodatkowo płatne).
karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk

PRZYGOTUJ SIĘ DO PIERWSZEJ WIZYTY

W celu skorzystania z porady dietetycznej lub wykonania analizy składu ciała umów termin wizyty korzystając z formularza kontaktowego.
Pierwsze spotkanie trwa ok. 40-60 minut. Należy na nie zabrać:
 • dokumentację lekarską (jeśli Pan/Pani przebył/a hospitalizację);
 • listę zażywanych leków/suplementów diety (nazwa leku, godzina przyjmowania, dawka);
 • dzienniczek żywieniowy (spisany jadłospis z 2-3 zwyczajowych dni tzn. co Pan/Pani jadł/a, pił/a, w jakiej ilości i o jakiej godzinie).
porada w gabinecie dietetycznym karmena łasicka znany dietetyk

Administratorem danych jest Karmena Łasicka Znany Dietetyk z siedzibą w Lubowidzu (09-304), ul. Żuromińska 26. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Karmena Łasicka Znany Dietetyk zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie i w celach marketingowych oraz oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

KONTAKT

Pacjentów przyjmuję w prywatnym gabinecie w Lidzbarku Welskim lub w Lubowidzu.
 • Zamkowa 11, 13-230 Lidzbark Welski,
  woj. warmińsko-mazurskie
 • Żuromińska 26, 09-304 Lubowidz,
  woj. mazowieckie
 • 796-493-912
 • karmena@znanydietetyk.com.pl
karmena łasicka znany dietetyk

Masz pytania albo wątpliwości jak dieta jest dla Ciebie? Chcesz umówić termin wizyty albo po prostu się przywitać? Wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy!

Odbierz darmowy dzień diety THERMOMIX!

Zapisując się do newslettera, otrzymasz BEZPŁATNIE kompletną propozycję zbilansowanych 5 posiłków na cały dzień w wersji na 1500 i 2000 kcal, wraz z listą zakupów i instrukcją wykonania.

 

Wyślij mi newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować)