Jak się motywować i nie tracić motywacji w trakcie odchudzania?

Zapisz się i dołącz do webinaru 03.06 (środa) o 20:00, by poznać techniki, które przybliżą Cię do zgrabnej sylwetki!

Zapisz się na webinar w dniu 3.06 i poznaj wskazówki dla osób, które potrzebują motywacji w procesie odchudzania i chcą osiągnąć rezultaty w postaci zgrabniejszej sylwetki!

Nazywam się Karmena Łasicka, jestem dietetykiem klinicznym i oprócz tego mamą, w związku z czym doskonale rozumiem, jak to jest mieć wiele obowiązków domowych. A jednym z nich robienie zakupów spożywczych i gotowanie dla całej rodziny – co może być szczególnie trudne, kiedy chcesz schudnąć, a reszta domowników Ci tego nie ułatwia.

Dlatego tworząc porady dietetyczne i diety dla swoich dietowiczów skupiam się na tym, aby były one przystosowane do korzystania dla osób, które tak ja chciałyby odżywiać się zdrowo, ale nie spędzać przy tym wielu godzin w kuchni! A do tego lubią zrobić zakupy raz na tydzień, by nie wychodzić często z domu.

Wiem jednak, że mimo częstych prób odchudzania, czasami możesz mieć problem z doprowadzeniem diety do końca. Może już próbowałaś różnych diet, ale po kilku tygodniach rezygnujesz i wracasz do starych nawyków żywieniowych. Może widać pierwsze efekty, ale potem dotyka Cię efekt jojo…

Jeśli tak, to ten webinar jest dla Ciebie!

 

Zapisz się na webinar (powtórka dostępna dla zapisanych), jeśli...

Porównujesz się z innymi? 

Jesteś zmęczony restrykcyjnymi zasadami odchudzania? 

Brakuje Ci czasu na przygotowanie zdrowych posiłków?

Potrzebujesz wsparcia?

Chcesz być perfekcjonistą?

Wkurza Cię brak efektów, albo wprost przeciwnie, pierwsze efekty pozwalają osiąść na laurach i wracasz do starych nawyków żywieniowych, po czym znowu tyjesz?

Czego konkretnie dowiesz się na szkoleniu online (webinarze?)

Plan 60-minutowego szkolenia, poznasz:

Otrzymasz wskazówki dietetyczne, a oprócz tego GRATIS listę zdrowych nawyków w PDF, którą omówimy na webinarze!

 

nazywam się karmena łasicka i jestem dietetykiem klinicznym z 5-letnim doświadczeniem

Pomogę Ci schudnąć i zbudować zdrowe nawyki żywieniowe. Codziennie udowadniam, że przygotowywanie zdrowych posiłków dla siebie i rodziny może być przyjemnością!

Jestem dietetykiem klinicznym i założycielką Poradni Zdrowego Żywienia Znany Dietetyk, która działa od 2015 r.

karmena łasicka znany dietetyk
karmena łasicka znany dietetyk

“Pełen profesjonalizm. Byłem pewien że przy odchudzaniu trzeba głodować, nic bardziej mylnego w przeciągu dziesięciu miesięcy schudłem 35 kilo i nigdy nie byłem głodny.”

Tadeusz

“Byłam pacjentką od listopada do marca. Dieta bardzo mi pomogła, zgubiłam 14 kg i dziś czuję się świetnie fizycznie, ale także mentalnie. Wiele przepisów stosuję do dziś i produkty z diety weszły na stałe do mojego jadłospisu i dalej jem 5 posiłków dziennie”

Aneta

Zapisz się już teraz na webinar!

Po zapisie nie zapomnij jeszcze potwierdzić rejestracji!

[FM_form id="11"]
karmena łasicka znany dietetyk