Chcesz świadomie kształtować swoje zdrowsze życie i mieć lepsze wyniki, spędzając mniej czasu w kuchni, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

Wypełnij krótki test i dowiedz się, na jakim etapie obecnie się znajdujesz, a także co możesz zrobić żeby Twój styl życia był jeszcze zdrowszy.

Zyskaj wiedzę i zacznij działać, aby z radością i bez uczucia przytłoczenia przejść na etap wyżej!

Być może, skoro to czytasz, czujesz, że Twoje życie kręci się  wokół jedzenia a mimo to efektów brak.

Znasz zdrowe żywienie w teorii, jednak czujesz, że nie stosujesz ich w praktyce. Pracujesz ciężko i wiele poświęcasz, a efektów brak.

Rozumiesz, że wcale nie potrzebujesz wiedzieć więcej. Wystarczy lepiej uporządkować i stosować to co już masz. A także wybrać priorytety, które sprawią, że osiągniesz lepsze wyniki.

karmena łasicka znany dietetyk

Nazywam się Karmena Łasicka i współpracowałam już z wieloma kobietami przy osiągnięciu wewnętrznego spokoju, poprawie wyników i zdrowej, zgrabnej sylwetki.

Specjalizuję się w pomocy przedsiębiorczym kobietom, opartej o dzielenie się wiedzą i świadczenie usług, dzięki czemu moje klientki mogą się cieszyć z nowego, zdrowszego stylu życia.

Wśród moich klientów są lekarki, trenerki mentalne, projektantki wnętrz, wirtualne asystentki oraz inne świadome przedsiębiorczynie. Kobiety, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest w ich rozwoju dbanie o siebie, dlatego zwracają się do mnie o wsparcie.

Pomagam również kobietom, które dopiero zaczynają przygodę ze zdrowym odżywianiem i chcą nauczyć się robić to dobrze, aby nie borykać się w przyszłości z efektem “jojo”.

W trakcie pracy z moimi fantastycznymi klientkami zauważyłam, że poprawę jakości ich życia – mimo, że każda z nich polegała na czymś innym – można podzielić na pewnego rodzaju podobne do siebie etapy.

I tak, na podstawie mojego doświadczenia, powstał 3-stopniowy model zdrowszego stylu życia.

Dzięki pracy z tym modelem SZYBCIEJ pomagam moim pacjentkom, bo łatwiej jest określić priorytety, na których warto się skupić, aby sprawniej i przyjemniej przejść na wyższy etap.

Tak, aby z lekkością realizować swoje cele i dokładnie wiedzieć, co na danym etapie jest najważniejsze, a co warto sobie odpuścić.

Do tej pory tym modelem dzieliłam się ze swoimi pacjentkami indywidualnie oraz w moim klubie dietetycznym, a teraz zdecydowałam się udostępnić go dla wszystkich BEZPŁATNIE w formie testu online.

Po jego wypełnieniu, przy pomocy serii krótkich pytań:

  • zdiagnozujesz, na jakim etapie zdrowszego stylu życia jesteś,
  • zrozumiesz, co ten etap wyróżnia, i dlaczego nie widzisz postępów,
  • a także dowiesz się, jakie kroki możesz podjąć, a jakie pominąć, żeby poprawić wyniki i przeskoczyć na wyższy etap.

Wypełnij quiz i zapisz się po wyniki.

Jego wypełnienie zajmie Ci maksymalnie 5 minut, a wyniki otrzymasz na e-mail.

Będziesz mieć też możliwość zamówienia pełnego dostępu o danym etapie zdrowszego stylu życia w promocyjnej cenie.